Nutiajastul on tekkinud paljudel kasiinosõpradel dilemma. Kas hakata mängima netikasiinodes või füüsilise asukohaga kasiinodes? Teatavasti on meil kõigil kindel arv tunde päevas ja mingi valiku peab ju tegema. Alljärgnevalt vaatleme mõlemat tüüpi kasiinode plusse ja miinuseid.

Netikasiino on asukohata!

Kindel pluss on netikasiinode puhul see, et saad oma lemmikmänge harrastada pea kõikjal. Sul läheb selleks vaja ainult netiühendust, kuid tänaseks on juba suur osa Eestist kaetud nii 3G kui 4G ühendusega, seega ei tohiks see nutitelefoni omamise korral just raskust valmistada. Niiviisi saad endale leida eriti mõnusaid kohti, kus veidi õnne proovida. Selleks võib olla võrkkiik koduaias, mõnus pargipink päikeselisel suvepäeval või hommikune lõõgastus oma isiklikus voodis! Sellist luksust ei saa üheski füüsilise asukohaga kasiinos endale lubada, seda võime sulle lubada!

Füüsilises kasiinos on seltskond!

Muidugi leidub aina enam netikasiinosid, kus on pandud rõhku sotsiaalsele aspektile, näiteks tegutseb Eestis Chanz Social Casino. Aga sellegipoolest pole see päris sama asi, kui minna füüsilise asukohaga kasiinosse, kus ootavad sind ees vanad tuttavad või uued põnevad mängukaaslased. Üks asi on näha kellegi avatari ja ikooni, teine asi aga lüüa kokku kõlisevaid õlleklaasi ja arutada parimaid pokkeritaktikaid näost-näkku. Pealegi on nii mõnedki mängurid leidnud endale kasiinost kaasa terveks eluks! Seda aspekti füüsilise asukohaga kasiinode puhul ei saa üle lüüa ükski netikasiino.

Netikasiinos on rohkem variatiivsust!

Eitada pole võimalik seda, et keskmises netikasiinos on kõvasti rohkem erinevat tegevust võrreldes tavalise seinte vahele rajatud kasiinoga. Erinevad netikasiinod proovivad teineteist pidevalt üle trumbata majesteetlike mänguvalikutega. Seetõttu võib julgelt öelda, et variatiivsust armastavad inimesed peaksid aeg-ajalt oma aega panustama just nimelt internetipõhiste kasiinode nautimiseks.

Füüsiline kasiino on professionaalsem!

See väide on veidi libe jää, kuid selgitagem seda lähemalt. Netiavarustes leidub väga palju kasiinosid, kuid kõik nendest pole sugugi usaldusväärsed paigad. Mõned neist käivad ebaseaduslikult ümber su andmetega, teised jällegi võivad viivitada magusate väljamaksetega. Üldjuhul on aga füüsilise asukohaga kasiinod eriti korralikult reguleeritud, mistõttu võid sa suure tõenäosusega oodata professionaalset teenindust ja ausat käitumist.