Spordiennustused internetis

Kihlveod ning spordiennustused on üks populaarsemaid viise, kuidas spordile kaasa elamist põnevamaks muuta ning lisaks ka pisut raha teenida. Enesekindlad fännid teevad seda tihti. Spordiennustuste tegemist pakuvad kõik suuremad Eesti ja Euroopa kihlveoportaalid.

Kui olete panuste tegemisel alles algaja ning soovite lihtsalt oma kätt proovida, soovitame panuseid teha spordialadele, millega olete tuttav. Kergem on teha täpne panus, kui tunnete sportlasi ja eelnevat mängude statistikat.

Spordiennustusi tegevad inimesed jaotuvad üldjoontes kaheks – need, kes arvavad, et kõik sõltub saatusest ja teised, kes uurivad andmeid, analüüsivad tulemusi ning tunnevad meeskonna või sportlase mängutehnikat ning teavad teisi objektiivseid ja subjektiivseid faktoreid.

Kus teha spordiennustusi?

Nii Eestis kui ka Euroopas saab valida mitmete ennustusportaalide vahel, kuigi mitte kõik Euroopa portaalid ei luba enda juures mängida teiste riikide kodanikel ning mitte kõik Eesti portaalid ei luba ligi teisi Euroopa mängijaid. See ei tähenda, et need kohad poleks usaldusväärsed või ebaturvalised. Iga kihlveokontor võib lihtsalt valida, millise riigi mängijatega soovib koostööd teha. Eestis on populaarseimad:

  • Optibet
  • Olybet
  • Betsafe
  • Coolbet
  • Unibet

Nagu näha, on valikut küllaga. Jääb üle vaid endale sobiv teenusepakkuja välja valida.

Kuidas osa võtta?

Ennustusportaali tegevusest osa võtmiseks ning panuste tegemiseks tuleb läbida paar lihtsat etappi.

  • Leia endale meeldiv ennustuste korraldaja. See ei õnnestu alati esimesel korral, mis on ka täiesti normaalne.
  • Loo omale kasutajakonto. Võta arvesse, et hasartmänge võib Eestis mängida alates 21. eluaastast. Registreerudes või võitu välja makstes võib portaal paluda oma identiteeti tõestada, misjärel peate üles laadima oma passi või ID-kaardi koopia.
  • Mitmed portaalid annavad uutele tulijatele mänguboonuse, mille saab välja maksta vaid siis, kui boonusega võrdne summa on mängu pandud. Kõik portaalid boonuseid ei paku, mis ei tähenda aga seda, et see ettevõte poleks oma klientide suhtes mõnel muul moel vastutulelik.
  • Jääbki üle leida endale sobiv spordiala ning oma esimene panus teha. Kuni ootad tulemust, ei tee paha tutvuda kihlveokontorites kasutusel olevate mõistetega.