Nõuanded, kuidas Book of Ra’d mängides mitte kaotada

Muidugi ütleb nii mõnigi kohe, et mänguautomaatides ning nende internetiversioonides ei aita ükski trikk ega strateegia ning kõik sõltub üksnes õnnest. Kuid kas nii ikkagi on? Seda peab igaüks juba ise proovima, ent tasub siiski kuulata mõningaid nõuandeid, mida kogenud Book of Ra mängurid jagavad. Ent arvesse tuleb võtta seda, et nõuanded ei pruugi olla ideaalne võiduretsept, vaid pigem aitavad teatud olukordades oma rahast mitte ilma jääda. Ent seegi juba on hea, või mis?

  • Kui mängid Book of Ra’d internetis, siis parim nõuanne on kasutada kõiki boonuseid, mida sulle pakutakse. Tee seda aga nutikalt. Uuri erinevate kasiinoportaalide pakkumisi, et saaksid mängida justnimelt seal, kus tasuta pakutakse võimalikult palju. Kui tegutsed nutikalt, võid kümneeurose panusega boonuste kasutamisel mängida kümme korda suuremate summade peale. Veelgi enam – kõige paremaid boonuseid pakutakse uutele klientidele, mistõttu mängi Book of Ra’d mitmes portaalis ning kasuta ära kõik soodustused. Kui oled näinud YouTube’is videosid, kus Book of Ra kellelegi tuhandetesse ulatuvaid võite toob, siis enamasti ongi nende puhul mängitud just nimelt boonussummasid kasutades.
  • Kui mängid Book of Ra’d kasiinos, siis tasub aeg-ajalt teha pause, et saaksid mängu alati värskelt alustada. Halb mängur on see, kes ei suuda peatuda ka siis, kui ta üksnes kaotab. Võib ju näida, et pärast pikka kaotusterida tuleb ükskord ometi võit, ent automaadid nii ei tööta. Ära ole naiivne – kui mäng tõepoolest ei edene, siis pea vahet ning mängi midagi muud või ära mängi enam sel päeval üldse. Igatahes pead unustama naiivse lootuse, et pärast pikka kaotusteseeriat peab tulema võit.

Internetis ei teki see tunne, et oled võidu välja teeninud nii selgelt. Mängus on otsustav juhuslike numbrite generaator, mille väljaarvutatud kombinatsioone ei saa ette näha ning ühelegi süsteemile need ei allu.

  • Sea endale Book of Ra’d mängides päeva või nädala eesmärk. Selge see, et soovid võita neid tuhandeid, mida lubab Indiana Jones’i naeratav nägu, ent pea meeles et Book of Ra on hasartmäng, mitte kullaauk. Võit end kergelt kätte ei anna. Algul tasub olla hoolas – sea endale realistlikke ehk tagasihoidlikke eesmärke, kui palju raha soovid näiteks nädala jooksul võita. See aitab sul peatuda, et mitte iga võitu kohe maha mängida. Kui tagavara juba suureneb, võid sihtida ka suuremaid võite.