Mis on online slotimängud?

Ükskõik kui sotsiaalne olend inimene ei oleks, tahab ta vahel lihtsalt üksi olla ning kõigest ja kõigist puhata. Igaüks otsustab ise, kuidas ta seda teeb. Mõni vaatab kodus telekast head filmi seriaali, teine mängib arvutiga või surfab internetis.

Hasartmängude sõpradel on võimalus oma hobiga tegeleda ka kodust lahkumata. Online slotid ehk netislotid pakuvad võimaluse oma õnne proovida hubases keskkonnas. Kas on midagi sobivamat venivate talveõhtute või vihmaste suvede jaoks? Internetiversioonides on saadaval pea kõik populaarsematest mänguautomaatide mängudest.

Populaarseimad mängud

Allpool võid tutvuda populaarseimate online slotimängudega, mis on oma tugevat positsiooni erinevates edetabelites juba pikalt hoidnud:

 

  • Gonzo’s guest – Viie rulliku ja 20 panuseliiniga mäng, mis võlub oma graafika ja heliefektidega. Suurim võiduvõimalus on 1850-kordne panus. Küllap nõustute, see on muljetavaldav! Samuti on võimalik võita kuni 20 tasuta spinni, mis mängu käiku teadmatus suunas muudavad;
  • Book of Ra Deluxe – See mäng on lisaks internetile populaarne ka mängusaalide külastajate seas. Olulist rolli mängivad helid ja graafika ka siin ning lisaks on mängul suur väljamaksete tihedus. Mängul on viis rulli ja kümme panuseliini. Võimalik on tagasi võita kuni 5000-kordne panus.
  • Dead or Alive – Kuigi mängu nimi pole kuigi sõbralik, on kutsuv tema võimaliku võidu suurus – 49000-kordne panus. Kõlab hästi! Mängul on viis rulli ja üheksa panuseliini. Nagu teisteski mängudes, on ka selle mängu sümbolitel tähendus, mis võib esialgsest panusest teha muljetavaldava võidu;
  • Mega Moolah – Levib arvamus, et see mäng teeb inimesi miljonärideks. Miks? Sest mängul on tohutult suur progresseeruv jackpot, mis järjest kasvab. Võita võib nelja erinevat jackpot’i. Mängul on 25 panuseliini ja suurte võitudega boonusmäng. Progresseeruv jackpot algab ühest miljonist eurost.
  • Mega Fortune – samuti progresseeruva jackpot’iga mäng, kus võita võib lisaks 25 panuseliinile ka Mega Fortune Wheel boonusmängus, mis võibki viia ihaldatudjackpot’i võiduni.

 

Nagu näha, pakuvad interneti kasiino ja slotimängud suurepäraseid võiduvõimalusi ning pakuvad meelelahutust terveks õhtuks. Vali lihtsalt sobivaim mäng välja!