Mäng Renegades – naiselik saladus!

Ükski meelelahutusviis ei armasta üksluisust ja igavust, seega mängude loojad peavad olema väga mitmekülgsed inimesed, et luua mänge igale maitsele ning seejärel ka säilitada mängijate huvi ja selleläbi meelitades juurde uusi mängijaid.

Oleme harjunud mänguautomaatide kombinatsioonidega, mille rullid koosnevad puuviljadest ja egiptlaste joonistest, kuid nüüd on välja tulnud mida täiesti uut! Nextgen on liikunud edasi ning loonud uue mängu, kus mängu osaks naiselik solidaarsus, selle müstiline jõud ja võim muuta maailma. Renegades mäng on lugu viiest kaunist ning igaüks neist kehastavad võimu ja naiselikkust. Daamid, kes on rohkem tuntud kuiBlaze, Hellstorm, Vakyre of Valhalla, DragonslayerjaIvy, elavad videomängus, kus kõige tugevamad sümbolid kuuluvad just neile.

 

Mis on Renegades?

Renegadeson viie rulliga videomäng, mis koosneb 243 võiduvõimalusest. See tähendab seda, et ei ole kindlaks määratud väljamaksete ridade arvu, kuid kindlasti tuleb saada kõrvuti kolm ühesugust sümbolit, et võit läheks arvesse. Õnnelikud sümbolid võivad olla kõrvuti nii reas kui ka veerus, samuti ka 3×3 sümbolite väli, mis viib veel suurema võiduni.  Mängu väljad võivad moodustada võidukombinatsiooni iga keerutusega.

Mida tähendavad mängus olevad sümbolid?

  • Sümbolid kalliskividega on kõige nõrgemad ja lisavad kõige vähem väärtust;
  • Sümbolid, millele on kujutatud mängu peaosas olevad naised on aga kõige tugevamad;
  • Wild sümbolid on nagu jokkerid– nende saab asendada teisi sümboleid, et luua õnnelik kombinatsioon;
  • Boonusümbolid – kui saate kolm või enam sinist boonusesümbolit, avaneb 8 vabaspinni režiim. Selle režiimi ajal on ekraanil vaid üks naistest ja kes teab, võib-olla just tema aitab sul võita jackpot’i.

 

Kui suur on võimalus võita jackpot?

Sellele küsimusele vastust sooviks teda igaüks, kes videomänge ja video mänguautomaate mängib. Ametlikult toimib mäng 95% tõenäosusega, kuid see ei tähenda seda, et tõenäosus üleöö saada rikkaks on 95%. See tähendab seda, et nii suur on tõenäosus, et võidate mingi rahasumma, mitte ainult suure.

See mäng tasapisi võidab mängijate südameid ning on muutunud üheks populaarseimaiks videomänguks. Lisaks mängu Renegades, Book of Ra on võimalik nüüd mängida ka oma nutiseadmes – nii nutitelefonis kui ka tahvelarvutis!